Уявіть собі, що ваш мозок - великий компʼютер. Йому постійно передають інформацію всі ваші органи чуття: очі, ніс, вуха, шкіра, рот, і, навіть, мʼязи та суглоби. Ця інформація має бути правильно оброблена та організована, щоб ви могли адекватно реагувати на навколишній світ.
Теорія сенсорної інтеграції пояснює, як наш мозок обробляє отриману сенсорну інформацію. Коли все добре - ми можемо легко рухатися, вчитися, взаємодіяти з іншими людьми. Але, якщо зʼявляються збої в цій системі, можуть виникати різноманітні проблеми. Про це чудово описує у своїй книзі американська ерготерапевтка Джин Айрес, яка упродовж півстоліття є бестселером серед книг для педагогів.
22 жовтня в ЗДО № 24 "Джерело" учасники консультації "Сенсорна інтеграція - від теорії до практики" під керівництвом консультанта ЦПРПП Наталії Угорської та директора закладу Лесі Швидюк вивчали ази цієї теорії і спілкувалися про те, як з допомогою теорії сенсорної інтеграції краще зрозуміти, як працює мозок людини , чому у деяких дітей виникають труднощі з навчанням та поведінкою та як розробити ефективні методи допомоги таким дітям.
Comments